• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Siemianowice Śląskie

Znalezionych ofert: 41

15862985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27235178 15862985 Eleganckie 2 pokoje Park Śląski, wysoki standard , garaż podziemny + komórka gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone w nowoczesnej inwestycji Park Łokietka w Siemianowica...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

475 000 PLN (10 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2017
15881514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635955 15881514 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, przestronnego domu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, gotowego do wprowadzenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 490 000 PLN (10 136 zł/m2)

4
2
147 m2
2016
15742591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24996032 15742591 Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2A wraz z udziałem wynoszącym 20910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

196 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15870343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427484 15870343 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym domofonem przed którym miejsca parkingowe dla mieszkańców. Okna pla...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15745379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25058093 15745379 Przestawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Śródmieście na granicy z Bytkowem przy ul. Jedności. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość) jest o powierzchni 60,9m2 oraz składa się z: ...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

355 000 PLN (5 917 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15893300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906805 15893300 Nowy etap!!! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej „...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15800044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26202798 15800044 Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35 m² zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z wielkiej płyty wyposażonego w windę. Lokal posiada funkcjonalny układ obejmujący salon, osobną sypialnię, oddzielną kuchnię oraz łazienkę z WC. W mieszk...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

210 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15798476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171880 15798476 Okazja !!! Apartament z ogródkiem.Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Domino Park w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach, składający się z p...

Siemianowice Śląskie (Michałkowice) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

539 000 PLN (8 556 zł/m2)

3
1
63 m2
2022
15841567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26791824 15841567 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 40,7 m w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Jana Sobieskiego III. ...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

140 000 PLN (3 500 zł/m2)

2
-
40 m2
1920
15441264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18627461 15441264 Sprawdź jak szukasz kawalerki na start w cichej okolicy z łatwym dostępem do codziennych udogodnień! Zapraszamy do zakupu urokliwej kawalerki o powierzchni 25m2 w Siemianowicach Śląskich, przy ulicy Waryńskiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, sk...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

189 000 PLN (7 269 zł/m2)

2
1
26 m2
1950
15300581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15167078 15300581 Sprawdź jak szukasz kawalerki na start w cichej okolicy z łatwym dostępem do codziennych udogodnień! Zapraszamy do zakupu urokliwej kawalerki o powierzchni 25m2 w Siemianowicach Śląskich, przy ulicy Waryńskiego. Mieszkanie składa się z jednego pokoju...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

160 000 PLN (6 400 zł/m2)

1
1
25 m2
1950