• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Siemianowice Śląskie

Znalezionych ofert: 41

15581016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21783678 15581016 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34 m², położonej na trzecim piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Siemianowicach Śląskich. Mieszkanie to doskonała propozycja dla singla lub pary, a jeg...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

159 900 PLN (4 703 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15887065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27775279 15887065 Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie wym...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

140 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
1
33 m2
1960
15698277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24147714 15698277 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w samym centrum Siemianowic Śląskich ul Cmentarna 5, w województwie śląskim, w odległości 10 min...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 599 000 PLN (2 449 zł/m2)

1
-
653 m2
-
15884191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695956 15884191 DOMY Z OGRODEM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE OSIEDLE SPACEROWE Cena od: 769 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich - w spokojnej i rozwijającej si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
-
136 m2
2026
15849912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26982560 15849912 Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice, składające się z 2 pokoi, widnej i oddzielnej kuchni, łazienki z...

Siemianowice Śląskie (Michałkowice) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

378 000 PLN (7 269 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15862407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225877 15862407 Okazja! Nieruchomość idealna pod inwestycję!Polecamy do sprzedaży dwupiętrową kamienice o powierzchni użytkowej ok. 474 m2 z dwunastoma niezamieszkałymi mieszkaniami usytuowaną na działce o powierzchni 861 m2 przy ulicy Brandysa w Siemianowicach Śląs...

1 250 000 PLN (1 574 zł/m2)

12
12
794 m2
1910
15822457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645365 15822457 OKAZJA!!!Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszk...

185 000 PLN (5 441 zł/m2)

2
1
34 m2
1968
15798140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26163060 15798140 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Budynek komercyjny działający hotel pracowniczy Siemianowice ŚląskieWolnostojący budynek usługowy 4 kondygnacje ul. Stefana Żeromskiego 21Powierzchnia działki: 1972 m²Opis nieruchomościNa sprzedaż wolno...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

9 500 000 PLN (6 874 zł/m2)

1
-
1382 m2
1981
15603733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22270169 15603733 Okazja!Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju oraz widnej i oddzielnej kuchni, brak łazienki w m...

123 000 PLN (3 075 zł/m2)

1
-
40 m2
1920
15505493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20051957 15505493 Okazja!!!Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania.WAŻNE. Za użytkowanie mieszkania BRAK opłat miesięcznych (czynszu i funduszu remontoweg...

599 000 PLN (6 175 zł/m2)

3
1
97 m2
1913
15813245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26560648 15813245 Opiekun ofertyMartyna BieleckaPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, usytuowanego na 1 piętrze.Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione zostały instalacj...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

229 000 PLN (4 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15409369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17909298 15409369 Przedstawiam działkę inwestycyjną, która oferuje nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu! Znakomita lokalizacja działki sprawia, że jest to doskonała inwestycja dla przedsiębiorców szukających miejsca pod działalność usługową lub produkcyjn...

Siemianowice Śląskie (Bańgów) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

2 300 000 PLN

-
-
9538 m2
-