• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

15884930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714720 15884930 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż: Malownicza działka 3000 m2 w miejscowości Las, Powiat ŻywieckiOferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3000 m², położoną w malowniczej miejscowości Las w Powiecie Żywieckim. Dzia...

Las (Śląskie, gm. Ślemień)

330 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15884794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27713138 15884794 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż: Malownicza działka 2,32 ha w miejscowości Las, Powiat ŻywieckiOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 23 200 m², położoną w malowniczej miejscowości Las w Powieci...

Las (Śląskie, gm. Ślemień)

690 000 PLN

-
-
23200 m2
-
15884726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27710309 15884726 KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący 533 963 299Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dostępem do popularnych miejsc turystycznych? Ta działka to idealna propozycja dla osób marzących o domu w górach lub świetnej inwestycji pod wynajem!Najważnie...

Buczkowice (Śląskie, gm. Buczkowice)

797 220 PLN

-
-
3986.1 m2
-
15884623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27707180 15884623 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Nieruchomość komercyjna 334 m² Czechowice-Dziedzice, świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 334 m², zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach w mi...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 490 000 PLN (4 461 zł/m2)

3
-
334 m2
2003
15884622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707179 15884622 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż przestronny dom z możliwością prowadzenia działalności lub podziału na dwa niezależne mieszkania, położony w Czechowicach-Dziedzicach, w doskonałej lokalizacji przy głównej drodze łą...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 490 000 PLN (4 461 zł/m2)

3
1
334 m2
2003
15884620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27707176 15884620 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice.Doskonała lokalizacja, pozwala na wybudowanie budynków zarówno z funkcją mie...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

330 000 PLN

-
-
3350 m2
-
15884918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714678 15884918 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m² z balkonem i piwnicą - słoneczne, z widokiem na zieleń w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 2. pięt...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

289 000 PLN (6 422 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15842550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26806477 15842550 Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² działka 1300 m² spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1300 m². Nieruchomość z ...

Grodziec (Śląskie, gm. Jasienica)

1 098 979 PLN (9 812 zł/m2)

4
1
112 m2
1979
15884910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714352 15884910 1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1 . Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

309 000 PLN (5 942 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15722145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616852 15722145 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę – Twój luksus w sercu gór!Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 63 do 86 m² z tarasami i prywatnymi ogródkami oraz garażami i mie...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

823 300 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15884541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27706326 15884541 Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 43047, położona w malowniczej miejscowości Istebna , w sercu Beskidu Śląskiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni 0,1758 ha stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod budowę do...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

270 000 PLN

-
-
1758 m2
-
15720487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24590719 15720487 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzowie - Batorym przy ul. Gagarina. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość - Księga Wieczysta) o powierzchni 48,05m2 usytuowany jest na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym po termomodernizacji. ...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
48 m2
1980