• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

14688432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975540 14688432 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

713 144 PLN (9 905 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
14362290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2673022 14362290 Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (Użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - Piwnica ok 100m2. - Parter ok 100m2. - I Piętro ok 100m2. - II Piętro ok 100m2. - P...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 280 000 PLN (2 844 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15491121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757235 15491121 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

689 224 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757227 15491122 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

698 992 PLN (15 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15835177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27009524 15835177 Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: - Salon z aneksem: 24.72 m 2 - Pokój: 10.36 m 2 - Pok&oacut...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

740 175 PLN (13 966 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15835176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009523 15835176 Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - Salon z aneksem: 27.57 m 2 - Pokój: 14.23 m 2 - Łazienka: 4...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

722 800 PLN (13 900 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15881172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27624999 15881172 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBrenna 2,53ha inwestycyjna pod budynki mieszkalno pensjonatowe i domki letniskowe.Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki mieszkalno pensjonatowe oraz domki letniskowe pod wynajem z mo...

Brenna (Śląskie, gm. Brenna)

1 800 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
25300 m2
-
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15885084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27716923 15885084 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Dl...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

238 000 PLN (6 185 zł/m2)

1
1
38.48 m2
2008
15872010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem | parter | spokojna okolica | 27483925 15872010 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, co zapewnia komfort codziennego życia. Mieszkanie...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

395 000 PLN (7 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15885204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27719686 15885204 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3-pokojowe mieszkanie z balkonem 59,40 m² os. Dziekana - CzeladźNa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m², zlokalizowane na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Dzi...

Czeladź (Piaski) (Śląskie, gm. Czeladź)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15834336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26780916 15834336 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3633 m2 zabudowana 4 budynkami :- budynek o konstrukcji mu...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
360 m2
2012