• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 709

15893302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906808 15893302 Ostatnie działki budowlane w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów w otoczeniu Parku Fazaniec. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż uzbrojone działki budowlane w Bytomiu Szombierkach...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

342 400 PLN

-
-
1070 m2
-
15875962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526050 15875962 Działka o powierzchni 1000 m², zlokalizowana przy ulicy Kolejowej 2828170, to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu. Media (woda, prąd, gaz,kanalizacja) znajdują się w drodze bezpośrednio przylegającej do działk...

Ornontowice (Śląskie, gm. Ornontowice)

259 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15791208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25986787 15791208 Atrakcyjne świetnie zlokalizowane działki budowlane Czeladź ul. Widokowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Czeladzi przy ul. Widokowej (boczna od Rolniczej) Dostępne są 3 ostatnie działki . Powierzchnie od 669 m²...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

263 340 PLN

-
-
693 m2
-
15791201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25986784 15791201 Zabrze ul. Kasprowicza! Nowe osiedle! 0statnie budowlane w cichej i zielonej okolicy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Zabrzu - Biskupice przy ul. Kasprowicza Dostępnych są dwi...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

240 996 PLN

-
-
604 m2
-
15893300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906805 15893300 Nowy etap!!! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej „...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15893308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906816 15893308 Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 35m², położone w spokojnej dzielnicy Zgoda w Świętochłowicach. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z 1958 roku, zarządzanym przez MPGL Świętochłowice, co gwarantuje stabilnoś...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

3
1
45 m2
1958
15893301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906806 15893301 Ostatnia działka budowlana Gliwice Żerniki ul. Pomorska!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Gliwicach Żernikach przy ul. Pomorskiej. Działka ofertowa ma powierzchnię 520 m² kształt prostokąta zbliżonego do kw...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

223 600 PLN

-
-
520 m2
-
15824667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626512 15824667 Bytom ul. Stolarzowicka Zabrze Helenka. Atrakcyjne działki budowlane OSTATNIE !!! Cena do negocjacji !!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie granicy z Zabrzańską...

Bytom (Stolarzowice) (Śląskie, gm. Bytom)

382 760 PLN

-
-
1367 m2
-
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15824703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626513 15824703 Okazja!!! Piękne działki budowlane na nowym osiedlu w Będzinie Łagiszy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w Będzinie Łagiszy przy ul. Odkrywkowej na osiedlu „Nad Potokiem”...

Będzin (Łagisza) (Śląskie, gm. Będzin)

169 680 PLN

-
-
606 m2
-
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026