• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 709

15867029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333204 15867029 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w Czarkowie – w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod Pszczyną. To propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według własne...

Czarków (Śląskie, gm. Pszczyna)

640 000 PLN (3 639 zł/m2)

4
2
175.89 m2
2025
15885239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721084 15885239 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Rybnika – w otoczeniu kamienic, tuż przy najważniejszych punktach miasta. Lokal o powierzchni 44,79 m² znajduje się na 4 piętrz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (7 144 zł/m2)

2
1
44.79 m2
1961
15880786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615321 15880786 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2268 m². Budynek z lat 60., w dobrym stanie tech...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

430 000 PLN (2 756 zł/m2)

6
2
156 m2
1960
15872206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488457 15872206 Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: zabudowy szeregowej – 5 lokali mieszkalnych 2 bud...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 000 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
1269 m2
2024
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025
15870199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423588 15870199 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m², położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C21 w Żorach (os. Pawlikowskiego). Lokal o funkcjonalnym, rozkładowym ukła...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

399 000 PLN (6 397 zł/m2)

4
1
62.37 m2
1981
15860202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181420 15860202 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 11 działek o łącznej powierzchni 9 092 m², przeznaczony pod realizację kameralnego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej.Dane ewidencyjne działek:1) 217316, 2) 217416,...

Rudziczka (Śląskie, gm. Suszec)

3 350 000 PLN

-
-
9092 m2
-
15761041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25371682 15761041 Komfortowy dom z dużą działką w Gorzyczkach – nowoczesność, przestrzeń i spokój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, wybudowanego w 2016 roku w malowniczych Gorzyczkach. To idealne połączenie nowoczesnych i...

Gorzyczki (Śląskie, gm. Gorzyce)

1 790 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
1
198.9 m2
2016
15862249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27223526 15862249 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o nr ewidencyjnym 504, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła – dzielnica Tokarnia, w rejonie ul. Tokarnia (w pobliżu zabudowy nr 7). Nieruchomość stano...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

300 000 PLN

-
-
693 m2
-
15860654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182973 15860654 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu Piastów, przy ul. Przemysława w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość w bard...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

315 000 PLN (6 176 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15860517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182970 15860517 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 726 m², położona w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu, co znacząco uł...

Jejkowice (Śląskie, gm. Jejkowice)

129 000 PLN

-
-
726 m2
-
15860516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182969 15860516 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m², położone w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Księdza Hanuska. Lokal znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym niskim bloku wybudowanym w 1972 roku. Mieszkanie...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

200 000 PLN (7 143 zł/m2)

1
1
28 m2
1972