• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 729

15885361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna Pyskowice 11328m2 27727130 15885361 Prezentujemy na sprzedaż doskonale skomunikowaną nieruchomość gruntową położoną w Pyskowicach, w sercu dynamicznie rozwijającej się strefy przemysłowo-usługowej. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie liderów rynku logistycznego, takich jak ...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

2 832 000 PLN

-
-
11328 m2
-
15885359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolno-leśna Zendek 27727127 15885359 Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż piękną działkę leśną położoną w spokojnej miejscowości Zendek....

Zendek (Śląskie, gm. Ożarowice)

299 000 PLN

-
-
17426 m2
-
15885360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka leśna Zendek 27727126 15885360 Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż piękną działkę leśną położoną w spokojnej miejscowości Zendek....

Zendek (Śląskie, gm. Ożarowice)

375 000 PLN

-
-
31212 m2
-
15885356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27727102 15885356 Działka w całości ogrodzona, w koło posadzone tuje , BRAK SZKÓD GÓRNICZYCH, woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. W okół zabudowa jednorodzinna, tereny zielone, brak uciążliwych inwestycji, cicho i spokojnie. Dobrze skomunikowana miasta...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

410 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15885344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27725114 15885344 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISkoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy przepiękna panorama gór i całej okolicy media w sąsiedztwie dojazd z kilku stron drogą asfaltową blisko szkoły i markietu oraz blisko lasu spokojne ciche miejsce bdb do...

Skoczów (Śląskie, gm. Skoczów)

760 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
12100 m2
-
15670139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23629243 15670139 Na sprzedaż: klimatyczny pensjonat w Szczyrku idealna inwestycja w sercu Beskidów!OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO.Szukasz gotowego obiektu pod wynajem w jednej z najchętniej odwiedzanych miejscowości górskich w Polsce? Ta oferta Cię zachwyci!  Pr...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

2 950 000 PLN (5 364 zł/m2)

12
-
550 m2
1997
15867155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27336933 15867155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji.Układ:- dwa niezależne, ustawne pokoje - duża, jasna kuchnia z oknem - spiżarka z możliwością wyburzeni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

220 000 PLN (4 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15771318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25576943 15771318 Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów.Lokal przeszedł remont. Zos...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
59 m2
1934
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15835714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26742600 15835714 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (Dąb). Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypial...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15819667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633107 15819667 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centrum miasta.Lokal o powierzchni 35 m² charakteryzuje się funkcjonalnym i...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

305 000 PLN (8 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1965
15491145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757234 15491145 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

670 046 PLN (14 566 zł/m2)

2
-
46 m2
2023