• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

15771318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25576943 15771318 Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów.Lokal przeszedł remont. Zos...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
59 m2
1934
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15835714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26742600 15835714 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (Dąb). Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypial...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15819667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633107 15819667 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centrum miasta.Lokal o powierzchni 35 m² charakteryzuje się funkcjonalnym i...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

305 000 PLN (8 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1965
15491145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757234 15491145 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

670 046 PLN (14 566 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757228 15491304 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

836 834 PLN (12 679 zł/m2)

3
-
66 m2
2023
14688433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975551 14688433 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

577 393 PLN (9 786 zł/m2)

3
-
59 m2
2023
15491079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757236 15491079 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

699 475 PLN (15 206 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757195 15491091 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

741 718 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
14688432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975540 14688432 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

713 144 PLN (9 905 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
14362290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2673022 14362290 Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (Użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - Piwnica ok 100m2. - Parter ok 100m2. - I Piętro ok 100m2. - II Piętro ok 100m2. - P...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 280 000 PLN (2 844 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15491121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757235 15491121 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

689 224 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
44 m2
2023