• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Swierczyniec Grobla

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Swierczyniec i Grobla

Znaleźliśmy 552 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15527421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538434 15527421 Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówien...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

911 400 PLN (5 996 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888
15772246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605790 15772246 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, pośród zwarte...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

-
1
471 m2
1888
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15722173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616905 15722173 Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m² perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: KaletyDrutarnia. Działka: 2044m2 duża, piękne liczne nasadzenia w ogrod...

Kalety (Drutarnia) (Śląskie, gm. Kalety)

5 299 000 PLN (27 174 zł/m2)

5
-
195 m2
2023
15866545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320791 15866545 Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych . Dom o pow 290mkw częściowo podpiwniczony , nieocieplony wymagający remontu. Klatk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
600 m2
1959
15866481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320779 15866481 UWAGA! NOWA NIŻSZA CENADo sprzedaży dom parterowy w dzielnicy Błeszno, na granicy z dzielnicą Wrzosowiak Dom jednorodzinny parterowy, podpiwniczony. Nad całością strych. Dach kryty papą termozgrzewalną. Stropy typu akerman. Budynek na działce ok....

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

650 000 PLN (1 625 zł/m2)

11
-
400 m2
1965