• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Swierczyniec Grobla

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Swierczyniec i Grobla

Znaleźliśmy 552 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15807599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26370729 15807599 Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2.TERMINY PREZENTACJI USTALAMY MINIMUM 2 DNI WCZEŚNIEJ.Jeżeli poszukujesz domu w ro...

Międzyrzecze Górne (Śląskie, gm. Jasienica)

1 148 000 PLN (4 744 zł/m2)

6
2
242 m2
2010
15527421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538434 15527421 Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówien...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

911 400 PLN (5 996 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888
15772246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605790 15772246 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, pośród zwarte...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

-
1
471 m2
1888
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15722173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616905 15722173 Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m² perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: KaletyDrutarnia. Działka: 2044m2 duża, piękne liczne nasadzenia w ogrod...

Kalety (Drutarnia) (Śląskie, gm. Kalety)

5 299 000 PLN (27 174 zł/m2)

5
-
195 m2
2023
15866545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320791 15866545 Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych . Dom o pow 290mkw częściowo podpiwniczony , nieocieplony wymagający remontu. Klatk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
600 m2
1959