• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Gogołowa Jastrzębska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jastrzębska i Gogołowa

Znaleźliśmy 1,384 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15746873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25089257 15746873 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Tarnowskich Górach Bobrownikach!Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Działka położona jest w cichej i zielonej okolicy, na wzniesieniu z pięknym...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

230 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
509 m2
-
15596966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22110959 15596966 Na sprzedaż: Piękna działka budowlana 1000 m² – Świniowice, gmina TworógFilm z drona: https:www.youtube.comwatch?v=bGS1kgsD5AkMarzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dojazdem do większych miast? Ta działka to idealne miejsc...

Świniowice (Śląskie, gm. Tworóg)

135 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15807242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Koszęcin 981m2 Słowików 26364056 15807242 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:o nieregularnym kształcienumer działki 43541powierzchnia 981m2,dzia...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

154 998 PLN

-
-
981 m2
-
15807333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka MN Koszęcin Słowików 1099m2 Woda prąd 26364037 15807333 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 23,2 m x 47,5 m,numerdziałki 4370 (...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

164 850 PLN

-
-
1099 m2
-
15891366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27895475 15891366 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.40-026 Katowice ul. Wojewódzka 19zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000247533, posiadające NIP 634 012 87 88, REGON 271506695,...

Imielin (Śląskie, gm. Imielin)

256 500 PLN

-
-
747 m2
-
15639670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23047024 15639670 Dzień dobry,Na sprzedaż działka budowlana w Ciągowicach, gmina Łazy, powiat Zawiercie, województwo Śląskie. Powierzchnia działki to 1483 m2. Działka zlokalizowana w odległości około 100m od asfaltowej drogi powiatowej. Dojazd drogą utwardzoną. W pobl...

Ciągowice (Śląskie, gm. Łazy)

120 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1483 m2
-
15623435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22672501 15623435 Działka deweloperska !!!! Idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako inwestycja!!! Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7652m2. Działka o uregulowanym stanie praw...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

749 896 PLN (98 zł/m2)

-
-
7652 m2
-
15622133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22637354 15622133 Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w centrum miasta Dąbrowa Górnicza!Jest to działka budowlana o powierzchni 5030 m2 i głównych wymiarach 50x90 m2.Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową. Zlokalizowana w świetnej lokalizacji umożliwiającej...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 911 400 PLN (380 zł/m2)

-
-
5030 m2
-
15535689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20735578 15535689 Na sprzedaż: Działka produkcyjna w Tworogu z pełnym zapleczem infrastrukturalnymOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjną zlokalizowaną w Tworogu, w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem. Teren wyposażony w pełne zaplecze budynków i i...

Tworóg (Śląskie, gm. Tworóg)

4 000 000 PLN (577 zł/m2)

-
-
6927 m2
-
15193960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12221809 15193960 Do sprzedania dwie działki budowlane nr 40414 i 40413 uzbrojone , położone w gminie Psary na granicy Malinowic i Sarnowa - ulica Jasna. Dla działki wykonano projekt budowy domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 168 m 2 . W sąsiedztwie ...

Sarnów (Śląskie, gm. Psary)

245 000 PLN

-
-
2314 m2
-
15617271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22539402 15617271 **WYJĄTKOWA OFERTA tylko w naszym biurze**Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 20 099 m2 w Sośnicowicach - 11 km od Rynku w Gliwicach.Nieruchomość złożona jest z dwóch działek.Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznacz...

Sośnicowice (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 369 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
20990 m2
-