• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15745758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065468 15745758 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

609 000 PLN (9 823 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15745326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25055381 15745326 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatacj...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

485 000 PLN (9 898 zł/m2)

2
-
49 m2
2025
15741976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24982678 15741976 Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, funkcjonalny, bezpieczny, bardzo zadbany, podpiwniczony dom w Gliwicach na Podlesiu, na działce 598 m 2 z zadbanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem. Dom zbudowany w 1987 r. z cegły i pustaka ceramiczne...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 590 000 PLN (7 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1987
15815655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625507 15815655 Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gliwicach – SzobiszowiceSzukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być właśnie Twoje miejsce!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnic...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

489 000 PLN (10 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15799547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26193397 15799547 Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna zapewniają komfort i wyjątkowy klimat.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bezpośredniej bliskości...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

990 000 PLN (15 742 zł/m2)

2
2
62.89 m2
1927
15731446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24794887 15731446 Gliwice, ul. Perkoza – 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: salon przechodni z wyjściem do drugiego pokoju, syp...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15742163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24985339 15742163 Gliwice, ul. Tarnogórska 20A – 3-pokojowe mieszkanie z garażem i poddaszem do adaptacjiOferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gliwic, w spokojnej drugiej linii zabudowy przy ul. Tarnogórskiej. Idealne dla osób, które szukają mie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

450 000 PLN (5 172 zł/m2)

3
1
87 m2
1985
15737998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900588 15737998 homfi ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic z najemcą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na umowie na czas określony do marca 2026Bardzo dobra lokalizacja, w samym sercu miasta!Szacunkowa roczna stopa zwrotu z inwestycj...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

346 000 PLN (6 407 zł/m2)

2
1
54 m2
1940
15716250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507900 15716250 Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w GliwicachZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m², usytuowanego w malowniczej dzielnicy Trynek w Gliwicach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje si...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 090 000 PLN (17 066 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2022
15714672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24465331 15714672 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m² z możliwością dowolnej aranżacji – idealne zarówno na lokal usługowy, jak i komfortowy dom dla rodziny.MIESZKANIE:Mieszkanie ma powierzchnię 73,2 m² i znajduje się na wysokim parterze w kamieni...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (5 861 zł/m2)

3
1
73.2 m2
1940
15792612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26024423 15792612 BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOLOKALIZACJAOferowany lokal mieści się w zadbanej kamienicy, tuż obok Placu Mickiewicza, w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Okolica zapewnia pełną infrastrukturę: liczne sklepy (w tym całodobowe), apteki, bary mleczne,...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

598 000 PLN (7 667 zł/m2)

4
-
78 m2
1905
15802142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26256535 15802142 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach.Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m.Na parterze budynku duży salon wyjściem na piękny urządzony ogród, półotwarta kuchnia, toaleta oraz w...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 420 000 PLN (10 441 zł/m2)

4
2
136 m2
2010