• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15826467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588869 15826467 Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Na metraż 62,72m2 składają się duży pokój (z ba...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
62.72 m2
1988
15860781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184186 15860781 Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie łączy elegancję z funkcjonalnością, na zadbanej działce o p...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 550 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
1
200 m2
1991
15860145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27181242 15860145 DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄDZIAŁKA DEWELOPERSKA MPZP 1MWU PEŁNE UZBROJENIEPOWIERZCHNIA 3387 m² GLIWICE TRYNEK DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNANa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Gliwicach, w dzielnicy Tr...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

6 744 000 PLN

-
-
3387 m2
-
15683723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23897167 15683723 Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc 2 niezależne wejścia - możliwoś...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

442 000 PLN (5 973 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15666599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23587759 15666599 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem, sypialni, łazienki. Do m ieszkania przynależy piwnica. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15822583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26637010 15822583 Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m² , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy Układ pomieszczeń: 3 pokoje, duża kuchnia, łazienka...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

329 000 PLN (4 768 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15753726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25208811 15753726 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15852767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27039843 15852767 przedaż mieszkania – Gliwice, ul. SiemińskiegoNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w świetnej lokalizacji lub inwestorów zainteresowanych wyna...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

419 000 PLN (6 706 zł/m2)

3
-
62.48 m2
1930
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

330 000 PLN (7 174 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15851742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27018172 15851742 Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę ki swojej industrialnej, a jednocześnie nowoczesnej a...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 999 000 PLN (6 108 zł/m2)

11
-
491 m2
-
15739871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24941853 15739871 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Gliwice, ul. Styczyńskiego ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

430 000 PLN (7 276 zł/m2)

2
-
59.1 m2
-
15814715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626053 15814715 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymLokal został podzielony na dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe z otw...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

749 000 PLN (9 640 zł/m2)

4
2
77.7 m2
2023