• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 179

15629249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22825186 15629249 Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 859m2 oraz wdział w wysokości 14 w działce drogowej (powierzchnia udziału ok. 50 m2). Działka narożna, ...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

682 902 PLN

-
-
859 m2
-
15629248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22825185 15629248 Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 909 m2 oraz udział w wysokości 14 w działce drogowej. (Powierzchnia udziału w drodze - ok. 50 m2 ). ...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

690 840 PLN

-
-
909 m2
-
15640393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23064489 15640393 Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu w Gliwicach? Mamy idealną propozycję! Działka budowlana w dzielnicy Bojków - zielona okolica, szybki dojazd do centrum i autostrad, media w drodze, a wszystko to w świetnej cenie! Na sprzedaż d...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

307 017 PLN

-
-
1233 m2
-
15629250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22825184 15629250 Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 860 m2 . Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, co ułatwia jej zagospodarowanie oraz planowanie pr...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

683 700 PLN

-
-
860 m2
-
15883888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682499 15883888 Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla!!! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m², po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami sprawia, że przestrz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15463221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19124489 15463221 *Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej*Na sprzedaż przedstawiamy Państwu bardzo przytulny i słoneczny dom o powierzchni 180 m2  usytuowany na działce o powierzchni 394 m2  w spokojnej dzielnicy Gliwic.Nieruchomość z nowym tarasem, na którym...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

5
-
180 m2
1930
15828377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26637013 15828377 Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2w trakcie podziału,o wymiarach ok 25x34 m,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka płaska,foremna,uzbrojona we wszystkie mediawoda,prąd gaz,kanalizacja.W mie...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

748 800 PLN

-
-
936 m2
-
15881199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27625312 15881199 DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA   KOMPLEKS BIUROWO-MAGAZYNOWY W WYSOKIM STANDARDZIE -  GOTOWY DO  WEJŚCIA! - 20 km od Gliwic Powierzchnia terenu: ok. 7300 m2  pełna własność!   (brak opłat za użytkowanie wieczyste)  Łączna powierzchnia użytkowa budynkó...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

12 000 000 PLN (4 138 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15876238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27533132 15876238 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach.Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m.Na parterze budynku duży salon wyjściem na piękny urządzony ogród, półotwarta kuchnia, toaleta oraz w...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 230 000 PLN (9 044 zł/m2)

4
2
136 m2
2010
15858091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138566 15858091 Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Gliwic. To miejsce idealne dla os&oacut...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15878105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27588323 15878105 Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2 . Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy ciepła, na dachu panele fotowoltaiczne. Piwnica : duża i funkcjonalna,...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 680 000 PLN (4 800 zł/m2)

6
-
350 m2
1993
15855911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078100 15855911 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Arkońskiej z nowym dachem i...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
-