• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15855911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078100 15855911 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Arkońskiej z nowym dachem i...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15876765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27553020 15876765 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowy apartament położony na 4 piętrze apartamentowca przy ul. Szafirowej w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2020r. z windą.Mieszkanie o powierzchni 78,91 m2 składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 oddziel...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

695 000 PLN (8 808 zł/m2)

3
1
78.91 m2
2020
15827731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589187 15827731 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Rolnej w Gliwicach.Do lokalu przynależą:piwnica – 5,64 m²,komórka gospodarcza na zewnątrz – 11,85 m² (idealna na rowery, sprzęt sportowy lub jako doda...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (5 181 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1950
15863359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245098 15863359 Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Batalionu Kosynierów w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
-
58 m2
1982
15852734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27039730 15852734 REZERWACJA ! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. PRZYSZŁOŚCICena: 255 000 złPowierzchnia: 36,80 m²Piętro: 6 10Forma sprzedaży: oferta wyłącznie w naszym biurzeNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,80 m², położone na 6 piętrze...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

255 000 PLN (6 929 zł/m2)

2
-
36.8 m2
1980
15873379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516718 15873379 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic – ul. Dąbrowskiego.Cena: 300 000 złOpis nieruchomości:Mieszkanie składa się z:- dwóch ustawnych pokoi ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15807615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26372544 15807615 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych.Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu.Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa zadbana, winda x2 w bloku.Ogrzewanie m...

Gliwice (Żwirki i wigury) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1976
15872427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27492867 15872427 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 27,83 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do zamieszkania w 2025 roku, na prestiżowym osiedlu Area Park.Mieszkanie znajduje się na parte...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

340 000 PLN (12 593 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15852697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27038361 15852697 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. GÓRNYCH WAŁÓWCena: 940 000 złPowierzchnia: 118 m²Piętro: 3Liczba pokoi: 4Forma sprzedaży: oferta na wyłącznośćNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 118 m², zlokalizowane na 3 piętrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

859 000 PLN (7 280 zł/m2)

4
2
118 m2
1930
15868675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27388675 15868675 Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy gotowy do natychmiastowego użytkowania - 20 km od Gliwic. Wysoki standard, funkcjonalny układ oraz bardzo dobra lokalizacja. Idealny dla firmy lub inwestora szukającego gotowego obiektu.  obiekt produkcy...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

32 000 000 PLN (4 267 zł/m2)

11
-
7500 m2
-
15853756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27058711 15853756 Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o powierzchni 220 m²użytkowa 190 m2 w Gliw...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 680 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
220 m2
2009
15870420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428130 15870420 Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wo...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1978