• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15864996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277846 15864996 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-JankegoNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego. Nieruchomość znajduje się na 2. pi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

460 000 PLN (9 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1936
13889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196055 13889524 ATRAKCYJNA OFERTA!!!Na sprzedaż birowiec z koncepcją hotelu w doskonałej lokalizacji Katowic! Obiekt znajduje się w Katowicach przy głównym skrzyżowaniu w mieście dzięki lokalizacjiścisłego centrum bardzo atrakcyjna oferta.W pobliżu znajduje się głów...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

14 000 000 PLN

11
-
-
-
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15863060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238008 15863060 Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Katowic - w dzielnicy Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal znajduje się na parterze niskiego, ocieplonego bloku. Układ mieszkania: przest...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (7 479 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15867479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347097 15867479 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m² z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających ciszy i połączenia miejskich wygód z dostępem do zieleni. W skład lok...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

520 000 PLN (10 176 zł/m2)

3
1
51.1 m2
2021
15857165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na parterze w Giszowcu 27117083 15857165 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabudową w stylu ogrodu-miasta oraz dużą ilością parków i lasów sprzyjający...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15657145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23425154 15657145 Na sprzedaż: Budynek handlowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w południowej dzi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
300 m2
1920
15664025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23541280 15664025 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w poł...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
300 m2
1920
15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979