• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15491271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757340 15491271 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

640 281 PLN (14 228 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
14688439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975557 14688439 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

722 106 PLN (10 029 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
15491155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757285 15491155 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

448 035 PLN (10 668 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15491084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757255 15491084 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

953 338 PLN (16 725 zł/m2)

3
-
57 m2
2023
15491263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757287 15491263 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

570 455 PLN (10 564 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15491302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757240 15491302 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

685 446 PLN (13 989 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15887435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Brynowie 27783725 15887435 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją - blisko stąd zarówno do centrum miasta, jak i głównych tras wyjazdowych...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

515 000 PLN (8 729 zł/m2)

3
1
59 m2
1984
15491321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757284 15491321 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

466 693 PLN (10 371 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15491196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757254 15491196 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

901 848 PLN (16 104 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15860756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27183922 15860756 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic na osiedlu Bażantów w dzielnicy Piotrowice. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, a jego zachodnia ekspozycja sp...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

410 000 PLN (11 389 zł/m2)

1
-
36 m2
2020
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-