• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Łazy Wyzwolenia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łazy i Wyzwolenia

Znaleźliśmy 1,437 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śląskie

15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15890450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877170 15890450 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpo...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 049 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
118 m2
2026
15829059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633354 15829059 Mieszkanie 60 m² z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75Cena: 349 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze wieżowca w ścisłym centrum Zawiercia, przy ul. Piłsudskiego.To jedna z najlepszy...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

339 000 PLN (5 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960