• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biala

Znalezionych ofert: 73

15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15890450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877170 15890450 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpo...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 049 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
118 m2
2026
15888371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811248 15888371 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ CZADERPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze o powierzchni 80 m², położone przy ul. Lompy 16a w jednej z najbardziej kameralnych i spokojnyc...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

529 000 PLN (6 613 zł/m2)

3
1
80 m2
1939
15840655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26780920 15840655 Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki).Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Wojska Polskiego przy ul.Podchorążych.Ładny zadb...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

262 222 PLN (8 194 zł/m2)

1
1
32 m2
1975
15884425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701819 15884425 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw przy ulicy Bukietowej z garażem.Spokojna i zielona okolica w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.Dobrze skomunikowana lokalizacja.Mieszkanie znajduje się na...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

390 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15848337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26935937 15848337 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw z własnym ogródkiemPowierzchnia to aż 108 mkw, plus taras, ogród, garaż, piwnica i komórki.W prestiżowej lokalizacji Cygański Las.Widok na góry, blisko komunikacji i tras...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

940 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
1
108 m2
1920
15886328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27753760 15886328 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker63m, 3 pokoje, ogródek, bulwary straceńskieNowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać! Co nas wyróżnia? ✅ POMPA CIEPŁA W STANDARDZIE – niezależno...

Bielsko-Biała (Straconka) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

630 437 PLN (10 007 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15824122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650037 15824122 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15708384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24339572 15708384 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleniTu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze.Z dala od hałasu, ale w zasięgu miasta. Z zielenią za oknem, ogródkiem tyl...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2014
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15771318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25576943 15771318 Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów.Lokal przeszedł remont. Zos...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
59 m2
1934
15864596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27270196 15864596 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim.Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, w niedużej odległości od R...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

332 000 PLN (8 760 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976