• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biala

Znalezionych ofert: 72

15713525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24440504 15713525 OKAZYJNA OFETA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W ŚCISŁYM CENTRUM.Szukaj w ofercie filmu z nieruchomości na YouTube.PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, SMSY MOGA NIE DOCHODZIĆMieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy w Bielsku-Białej przy ulicy Stojałowskiego (...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

557 000 PLN (7 845 zł/m2)

2
1
71 m2
1950
15808320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26385947 15808320 Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku po termomodernizacji.Nieruchomość usytuowana jest w zielonej i spokojnej części miasta, w kameralnym bloku z przyjazny...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15880912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616473 15880912 Na sprzedaż mieszkanie: 2 pokojowe, na parterze, o pow. 62 mkw.Zamieszkaj w Centrum miasta i ciesz się dostępem, do pełnej infrastruktury.Wyjątkowe mieszkanie, w zadbanej kamienicy w Bielsku-Białej.Śródmieście to lokalizacja idealna do zamieszkania l...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

478 000 PLN (7 710 zł/m2)

2
1
62 m2
1920
15872137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27486013 15872137 JOANNA TROJAK Agent prowadzący 500 212 731 Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 5a, woj. śląskieMieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane na 4 piętrze, ostatniej kondygnacji, bloku bez windy.Budynek zamykany na domofon. , o...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

358 000 PLN (7 117 zł/m2)

3
1
50.3 m2
1972
15784633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25859092 15784633 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola MiarkiNa sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 76,6 m², zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, przy ul. Kar...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

560 000 PLN (7 311 zł/m2)

2
-
76.6 m2
1920
15780517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25805127 15780517 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. PCK, w Bielsku-Białej o powierzchni 46 mkw położonego na II piętrze trzypiętrow...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

385 000 PLN (8 370 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15814818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649881 15814818 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym! Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla tych, którzy prag...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN (8 838 zł/m2)

1
1
33.83 m2
1960
15834340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864728 15834340 Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2.Plan mieszkania w galerii zdjęciowej. W tej chwili mieszkanie jest w trakcie sprzątania.Znajduje się ono na 4 piętrze przy ul.Goleszowskiej 16 w wieżowcu na osiedlu Beskidzkim w B-B. W blok...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15775391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25669229 15775391 REZERWACJA !Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry.Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Beskidzkim przy ul.Skoczowskiej.Posiada księgę wieczystą, nie...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

439 000 PLN (8 130 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15761387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25381660 15761387 SPRZEDAŻ PRZEZ  BEZPOŚREDNIE BIURO TERENOWE DEWELOPERA TUTAJ BEZ PROWIZJI ! CENA WIDOCZNA NA OFERCIE ZAWIERA GARAŻ ORAZ KOMÓRĘ LOKATORSKĄ !Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.KONTAKT: 7.3.0*1.1.2*2.5.5Oferujemy na...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

740 000 PLN (12 759 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15867306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343515 15867306 EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący 530 291 993 Kawalerka w ścisłym centrum po remoncie idealna inwestycjaKupujący nie pokrywa wynagrodzenia agencji.Bielsko-Biała, ul. 11 ListopadaCena: 329 000 złPowierzchnia: 30,15 m²Piętro: 1 (kamienica...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

329 000 PLN (10 912 zł/m2)

2
1
30.15 m2
1930
15863659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254041 15863659 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie jak dom Bielsko-Biała, ul. KochanowskiegoNa sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Kochanowskiego w Bielsku-Bi...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

3
2
84 m2
2003