• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Dabrowa Gornicza

Znalezionych ofert: 31

15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15872279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489623 15872279 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą i posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Mieszkanie charakteryzuje się funkcjon...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

456 000 PLN (6 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1981
15889992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27866391 15889992 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Dąbrowa Górnicza, Mydlice ul. Ludowa 1933B Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w Dąbrowa Górnicza przy ul. Ludowej 1933B. Lokal idealnie sprawdzi się zar&...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

180 000 PLN (4 615 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15889806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862092 15889806 Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 57 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na parterze i posiada balkon. Mieszkanie daj...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (4 872 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

210 000 PLN (4 375 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (6 458 zł/m2)

3
1
48 m2
1970