• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Dabrowa Gornicza

Znalezionych ofert: 31

15887351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27781643 15887351 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m², usytuowane na 1. piętrze bez windy w bloku z lat 80-tych przy ul. Wojska Polskiego.Lokal bez sąsiadów bocznych, z dużym balkonem i pięknym widokiem oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealn...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

638 000 PLN (7 595 zł/m2)

3
-
84 m2
1980
15868358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27380841 15868358 WYSOKI STANDARD DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE 3 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 61,50m² , położone na VIII piętrze. Do...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15862984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235174 15862984 Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 83 m², położony w Dąbrowie Górniczej, który łączy wygodę mieszkania z przestrzenią i prywatnością domu. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim wejściem z zewnątrz, prywatnym ogrodem o powierz...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

899 000 PLN (10 831 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15859157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164652 15859157 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia mieszkalna to 60m2, na które składają się kuchnia ze spiżarnią, p...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (4 035 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15882068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27656127 15882068 Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Przestronny salon z ekspozycją wschodnią gwarantuje przyjemne poranne światło i naturalne doświetlenie wnętrza. Sypialnia oraz kuchnia ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15758221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315203 15758221 NOWA CENA!!!Sprzedam mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój) o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na ulicy Cieszkowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszk...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

215 000 PLN (5 119 zł/m2)

2
1
42 m2
1965
15706710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307526 15706710 NOWA CENA!!! Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej ul. Wyspiańskiego 7 I 2 pokoje I balkon I do własnej aranżacjiCena: 240 000 zł Powierzchnia: 47.2 m² Piętro: 24Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji i w dobrej cenie?To może być strzał w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

240 000 PLN (5 106 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15725671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24683448 15725671 Szukasz nieruchomości, która wykracza poza rynkowe standardy? Ten przestronny, 109-metrowy apartament to połączenie bezkompromisowej jakości, designerskiego sznytu i przestrzeni, która daje poczucie wolności. To idealna propozycja dla osób ceniących ...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

860 000 PLN (7 860 zł/m2)

2
1
109.42 m2
2003