• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Śródmieście Katowice

Znalezionych ofert: 62

15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15808319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26385946 15808319 Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Barbary w Śródmieściu Katowic. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z wanną. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15675778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23756245 15675778 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na centrum miasta idealne miejs...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

749 000 PLN (7 643 zł/m2)

4
-
98 m2
1910
15887853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na całe Katowice – Osiedle Gwiazdy! 24 piętro, świetny widok i lokalizacja! 27795686 15887853 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Osiedle GwiazdyOPIS MIESZKANIAOferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na ostatnim 24 piętrze kultowego Osiedle Gwiazdy. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną l...

Katowice (Śródmieście), Roździeńskiego

449 000 PLN (8 504 zł/m2)

3
1
52.8 m2
-
15675475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23752570 15675475 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111m, zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w sercu Katowic przy ul. Kochanowskiego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Mieszkanie przeszło...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

895 000 PLN (8 063 zł/m2)

3
-
111 m2
1910
15491274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757338 15491274 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

469 666 PLN (18 064 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757256 15491178 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

456 607 PLN (17 562 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757339 15491080 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

697 668 PLN (14 238 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15491244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757260 15491244 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

740 558 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15496701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19861670 15496701 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

459 022 PLN (17 655 zł/m2)

1
-
26 m2
2023