• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 387

15677487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23791710 15677487 Na sprzedaż oferujemy gotowy pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 115 m², zlokalizowany na wysokim parterze eleganckiej kamienicy przy ul. Mickiewicza zaledwie krok od Rynku i najważniejszych punktów Śródmieścia Katowic. Idealne pod wynajem ROI ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

859 000 PLN (7 470 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15675472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23752571 15675472 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym.Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację według własnego projektu.Świetna lokalizacja: kilka minu...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

2
1
65 m2
1912
15859594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27170751 15859594 KONIECZNIE PROSZĘ OBEJRZEĆ FILM !Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic?Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 790 000 PLN (14 672 zł/m2)

4
2
122 m2
2022
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15604124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22315987 15604124 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 1 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

336 330 PLN (11 211 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15604127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315985 15604127 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 61,80m2 ANTRESOLA + TARAS 43,4m2 + BALK...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

704 520 PLN (11 550 zł/m2)

2
-
61 m2
2026
15604143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315982 15604143 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 48,90m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

596 091 PLN (12 419 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15503112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990060 15503112 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

463 615 PLN (12 878 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15491219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757192 15491219 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

934 580 PLN (16 689 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15604148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325933 15604148 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 53,90m2 + TARAS 4,3m2 + OGRÓDEK 49,5m...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

638 984 PLN (12 056 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15604129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22325931 15604129 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 72,90m2 + taras 6,1m2 + ogró...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

832 882 PLN (11 568 zł/m2)

4
-
72 m2
2026