• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 387

15604145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22325928 15604145 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 39,4m2 + taras 6,3m2 + ogród...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

503 926 PLN (12 921 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15604125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22316060 15604125 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 45,8m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

535 402 PLN (11 898 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316058 15604114 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

842 100 PLN (12 030 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316056 15604111 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70,60m2 + 2X BALKON 4,30m2 - dokładny ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

809 076 PLN (11 558 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315997 15604122 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 45,10m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

538 494 PLN (11 967 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315994 15604109 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 47,60m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

580 244 PLN (12 346 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15604137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315984 15604137 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 2 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

389 610 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15503128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990063 15503128 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

460 418 PLN (12 116 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15503131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990059 15503131 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

389 372 PLN (13 427 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15873079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511920 15873079 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio- poddasze z potencjałem inwestycyjnym 11,79% ROISprzedam poddasze w 1 piętrowej kamienicy (a więc poddasze to poziom 1 piętra).Dzielnica Murcki– spokojna i zielona oddalona od centrum, ale z d...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

139 000 PLN (897 zł/m2)

2
-
155 m2
-
15848682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26947041 15848682 Luksusowy apartament z ogrodem NOHO N14 ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N14 , zlokalizowanej przy ul. Nadgórnik&a...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

1 449 877 PLN (15 103 zł/m2)

5
-
96 m2
2024
15522417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20439538 15522417 MIESZKANIE DO WPROWADZENIA! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z częścią jadalnianą, przedpokoju oraz łazienki z WC....

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 946 zł/m2)

3
-
56 m2
-