• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 385

15854035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA NIŻSZA cena !!! Unikatowy 136 m2 4 pok lux taras 100m2 kom lokatorska, 2 garaże , klimatyzacja 27069285 15854035 Perła Katowic – wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny, 136-metrowy apartament położony na prestiżowym strzeżonym osiedlu Francuska Par...

Katowice (Muchowiec), ul. Francuska

1 999 999 PLN (14 706 zł/m2)

4
2
136 m2
2016
15675475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23752570 15675475 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111m, zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w sercu Katowic przy ul. Kochanowskiego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Mieszkanie przeszło...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

895 000 PLN (8 063 zł/m2)

3
-
111 m2
1910
15491194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757344 15491194 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

676 200 PLN (10 093 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15491274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757338 15491274 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

469 666 PLN (18 064 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19757288 15491104 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

791 010 PLN (9 417 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15491094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757286 15491094 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

666 540 PLN (10 580 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15491178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757256 15491178 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

456 607 PLN (17 562 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
14362179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2672959 14362179 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach ul. Warszawska na wysokości ulic Granicznej i Jerzego Dudy-Gracza. Lokal mieszkalny o powierzchni 141.93m2 składa się z: - Duży przestronny Salon. - Kuchnia zabudowana w sprzęt AGD....

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

890 000 PLN (6 312 zł/m2)

2
-
141 m2
-
15491080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757339 15491080 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

697 668 PLN (14 238 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15491244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757260 15491244 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

740 558 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15496701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19861670 15496701 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

459 022 PLN (17 655 zł/m2)

1
-
26 m2
2023
15491090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19757346 15491090 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

816 255 PLN (9 717 zł/m2)

4
-
84 m2
2025