• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 49

15802494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26267507 15802494 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m², gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal idealnie sprawdzi się dla osób starszych, młodych na pierwsze mieszkanie oraz jako inwestycja pod wynajem.Mieszkani...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (6 552 zł/m2)

1
1
29 m2
1981
15758230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315198 15758230 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewany strych gwarancja ciszy i spokoju bez sąsiadów nad głową.Układ i atut...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15701065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24210795 15701065 Połączenie wygody, przestrzeni z naturą wokoło!Przestronne M4 z balkonem tuż przy lesie ul. JastrzębskaLokal mieści się przy ulicy Jastrzębskiej i stanowi świetną propozycję dla osób szukających większej przestrzeni i spokojnej okolicy.Na sprzedaż k...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

337 777 PLN (3 753 zł/m2)

3
1
90 m2
1920
15471586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19312326 15471586 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,88 m2) na parterze przy ulicy Morcinka!Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wejścia po delikatnym odświeżeniu!Usytuowanie na wygodnym parterze jest niewątpliwie ogromną zaletą tej nieruchomości, dzięki temu jest św...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

209 000 PLN (5 098 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15805849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318343 15805849 Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektuSzukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy świetną lokalizację, wygodny układ i ogromny potencjał ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

229 900 PLN (6 050 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970