• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 49

15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15667508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23603468 15667508 Na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko centrum, a jednocześnieusytuowane z dala od miastowego zgiełku.. Lokal posiada salon połączony z kuchniądzięki temu  jest jasna ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

381 100 PLN (8 285 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15803030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26284316 15803030 Genialna okazja! 2 ustawne pokoje z balkonem - Rybnik, ul. Morcinka!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,75 m² z dwoma dużymi, ustawnymi i nie przejściowymi pokojami, co pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od sypialnianej. Z sal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

185 000 PLN (4 022 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (5 890 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15889482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851705 15889482 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty w spokojnej dzielnicy Rybnik – Kłokocin.Najważniejsze informacje:- 2 niezależne pokoje- osobna, jasna kuchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

289 000 PLN (5 947 zł/m2)

2
-
48.6 m2
1979
15888794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27825584 15888794 Oferta sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji Rybnika!!! Prezentujemy Państwu doskonałą inwestycję lub mieszkanko na START! Nieruchomość o powierzchni 17 m 2 przy ul. Kościuszki tuż przy Politechnice, obecnie wymaga kapitalnego remontu, nato...

Rybnik (Centrum) (Śląskie, gm. Rybnik)

125 000 PLN (7 353 zł/m2)

1
-
17 m2
1970
15885239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721084 15885239 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Rybnika – w otoczeniu kamienic, tuż przy najważniejszych punktach miasta. Lokal o powierzchni 44,79 m² znajduje się na 4 piętrz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (7 144 zł/m2)

2
1
44.79 m2
1961
15869111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27401307 15869111 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja!Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyna...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 990 PLN (6 087 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15881538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637528 15881538 3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacjaLokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok z balkonu na bazylikę unikalny atutUkład mieszkanie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
64 m2
1990