• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 704

15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011
15845590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26863930 15845590 Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem PorębaSzukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzch...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

179 000 PLN (5 424 zł/m2)

1
1
33 m2
1985
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15893768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920488 15893768 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu gór , idealna dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku . Złatna gmina Ujsoły to doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój , z dala od miejskiego zgiełku . A jednocześnie lokaliz...

Złatna (Śląskie, gm. Ujsoły)

580 000 PLN (3 240 zł/m2)

3
2
179 m2
2015
15852687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037987 15852687 Twój kawałek górskiego raju z widokiem na Złoty Groń Dom z duszą w Istebnej!Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na ośnieżone stoki, a wieczory umila szum wiatru w koronach świerków? A może szukasz idealnej bazy pod zyskowny biznes w sercu Be...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

1 190 000 PLN (3 051 zł/m2)

7
3
390 m2
1997
15691120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24011722 15691120 2 pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu w CzęstochowieOkolica jest idealna dla rodzin z dziećmi czy osób aktywnych bliskość basenu, przedszkola oraz różnorodność sklepów i bliskość do centrum handlowego M1, czynią tę ofertę wyjątkową. Dodatkowo, Tysiąc...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

330 000 PLN (8 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15529654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588349 15529654 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15779353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25772460 15779353 Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych oraz atrakcji kulturalnych, a także dogodny dojazd do większych o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

139 000 PLN (3 861 zł/m2)

1
1
36 m2
1920
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023
15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023