• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

15890587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879761 15890587 DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 820 m2. Wymiary działki około 24 m x 33 m Działka w trzeciej linii za...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

155 800 PLN

-
-
820 m2
-
15890197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874406 15890197 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.20 km od Szczyrku.2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.10 km do Jeziora Żywieckiego.15 km do Góry Żar.Chciałbyś kupić apar...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15888416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Koszęcin ul. Dworcowa 1175m2 27813391 15888416 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki.OPIS DZIAŁKI:Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Dworcowej w Koszęcinie. Of...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

217 375 PLN

-
-
1175 m2
-
15890198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874411 15890198 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.20 km od Szczyrku.2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.10 km do Jeziora Żywieckiego.15 km do Góry Żar.Chciałbyś kupić apar...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15890588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879762 15890588 DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 920 m2. Wymiary działki około 35,5 m x 25 m Działka w piątej linii za...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

174 800 PLN

-
-
920 m2
-
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15887727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791786 15887727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZnasz to uczucie, gdy chcesz zamieszkać w miejscu, które jest do zamieszkania i gotowe do wprowadzenia.Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem i oddzielną kuchnią znajduje się na 3. piętrze w bloku czteropiętrowy...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

365 000 PLN (7 935 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15772087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25600593 15772087 Prezentujemy Państwu Atrakcyjną Działkę Budowlaną w zielonej i spokojnej części Rybnika. Dookoła zabudowa jednorodzinna . Działka o powierzchni 1400 m2 składa się z dwóch działek. Na działce kanalizacja ,prąd, woda, gaz w drodze. Wszę...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A3, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15857175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27117005 15857175 Działka pod dom i biznes motoryzacyjny Sośnicowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3199 m² położona w Sośnicowicach . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem 5.45 ...

Sośnicowice (Sośnicowice) (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 119 650 PLN

-
-
3199 m2
-