• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 213

15865020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279650 15865020 Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim.Super lokalizacja: obręb KAMIENICA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast zakwalifikowana...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN (11 111 zł/m2)

2
-
27 m2
1999
15351725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16572067 15351725 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJest to apartament hotelowy (29,39 m2), który ma całkowicie wydzieloną część do spania oraz mały salon z kuchnią. Aneks kuchenny posiada wszystkie sprzęty potrzebne do codziennego użytku (lodówka, zmywarka...

Bielsko-Biała (Olszówka górna) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
-
29 m2
2018
15784664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25859563 15784664 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101aJeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w otoczeniu natury, z czystym powietrzem, a jednocześnie zaledwie k...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 999 000 PLN (15 992 zł/m2)

6
-
125 m2
2016
15860069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181309 15860069 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Kamienica inwestycyjna ścisłe centrum Bielska-Białej Dolne Przedmieście TOP lokalizacjaNa sprzedaż zabytkowa kamienica użytkowo-mieszkalna położona w samym sercu Bielsko-Biała, w prestiżowej dzielnicy...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

5 500 000 PLN (7 015 zł/m2)

1
-
784 m2
1885
15886675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27764064 15886675 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2Powierzchnia działki 481 m2Cena 999 000 złDom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony w Bielsku-Białej w pobliżu ul. Zapłocie Duże w spokojnej, ziel...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
2
161 m2
2005
15884425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701819 15884425 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw przy ulicy Bukietowej z garażem.Spokojna i zielona okolica w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.Dobrze skomunikowana lokalizacja.Mieszkanie znajduje się na...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

390 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15848337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26935937 15848337 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw z własnym ogródkiemPowierzchnia to aż 108 mkw, plus taras, ogród, garaż, piwnica i komórki.W prestiżowej lokalizacji Cygański Las.Widok na góry, blisko komunikacji i tras...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

940 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
1
108 m2
1920
15810454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26410789 15810454 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788DO WYNAJĘCIA OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWO-MAGAZYNOWY położony w doskonałej lokalizacji Bielsko-Biała ul. Żywiecka 120a skrzyżowanie z Bolesława Prusa.Oferujemy do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo-u...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

17 900 PLN (20 zł/m2)

11
-
878 m2
2000
15819828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649946 15819828 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 130 m², usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 640 m², w jedne...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 599 000 PLN (11 844 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15560927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21341341 15560927 Zapraszam do oferty obiektu inwestycyjnego o powierzchni ok. 600 mkw umiejscowionego na gruncie o powierzchni 1433 mkw. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wapienicy z bezpośrednią ekspozycją od ul. Jaworzańskiej. Budynek wybudowano metodą t...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 100 000 PLN (1 465 zł/m2)

1
-
1433 m2
-
15886328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27753760 15886328 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker63m, 3 pokoje, ogródek, bulwary straceńskieNowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać! Co nas wyróżnia? ✅ POMPA CIEPŁA W STANDARDZIE – niezależno...

Bielsko-Biała (Straconka) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

630 437 PLN (10 007 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15658584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438782 15658584 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej i z pięknym widokiem na góry.Lokalizacja: Dom znajduje się w ...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

6
2
215 m2
1994