• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 213

15658566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23438781 15658566 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż: działką inwestycyjna przy jednej z głównych ulic Bielska-BiałejSzukasz nieruchomości, usytuowanej w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w bliskiej odległości od centrum Bielska-Bia...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15658601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438775 15658601 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż: Dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-BiałejSzukasz nieruchomości, która łączy komfort zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? T...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN (5 116 zł/m2)

6
2
215 m2
1994
15824122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650037 15824122 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15805746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26315187 15805746 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Wyjątkowy lokal w sercu miasta przestrzeń dla biznesu, który potrzebuje prestiżu i znakomitej lokalizacji!Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 227 m², położony w ścisłym centrum ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

10 215 PLN (45 zł/m2)

11
-
227 m2
-
15472093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19329409 15472093 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Centrum Bezpłatny parking Hala 1000 m² do remontu idealna pod Twoją działalność!Do wynajęcia część wyjątkowej hali o powierzchni 1000 m² na parterze, w samym centrum Bielska-Białej, przy ul....

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

8 000 PLN (8 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15824124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650039 15824124 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15791934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26002287 15791934 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Idealny dla firm potrzebujących bezpieczeństwa i spokoju pracy.Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony na parterze budynku na terenie firmy produkcyjnej przy ul. Tadeusza Regera...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

3 250 PLN (65 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15408800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 17885003 15408800 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno – usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70, dzielnica Leszczyny, dojazd od ul Żywieckiej, w wojew...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 999 000 PLN (1 254 zł/m2)

1
-
3986 m2
1980
15708384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24339572 15708384 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleniTu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze.Z dala od hałasu, ale w zasięgu miasta. Z zielenią za oknem, ogródkiem tyl...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2014
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15801660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26246782 15801660 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do zapoznania się z ofertą terenu inwestycyjnego w Bielsku-Białej o powierzchni 12 857 m², położonego przy ul. Andersa, w strefie przemysłowej,...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 114 000 PLN

-
-
12857 m2
-
15771318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25576943 15771318 Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły w Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów.Lokal przeszedł remont. Zos...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
59 m2
1934