• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 398

15859879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27178546 15859879 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8900 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 683 PLN (9 020 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15859878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27178545 15859878 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8700 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

455 880 PLN (8 767 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15882008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654574 15882008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokernieaktualne - wynajęte.Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. Ul. Św. Jana 2 to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta oraz ciszę i zieleń. Bezpośredni...

Częstochowa (Jasna góra) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 PLN (29 zł/m2)

3
-
86 m2
2002
15868694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388847 15868694 Przestronne mieszkanie dwupokojowe położona na parterze w niskim bloku przy ul. Kosmicznej. W większym pokoju znajduje się duża wnęka, którą wykorzystano na zabudowanie pojemnej szafy. Alternatywnie można przenieść kuchnię we wnękę ( bliskie sąsied...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 392 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15870730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27438475 15870730 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 163m2, na parterze budynku znajdującego się w dzielnicy Ostatni Grosz, blisko wjazdu na A1 i z szybkim dojazdem do centralnej części miasta. Powierzchnia do wynajęcia może zostać powiększona o kolejne108,6m2 lu...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 445 PLN (15 zł/m2)

11
-
163 m2
-
15841632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26792573 15841632 Do wynajęcia ok. 80 m2 pow. magazynowej w centrum Częstochowy. Magazyn stanowi część parterowego obiektu o konstrukcji murowano-stalowej, z wjazdem z poziomu gruntu. Pow. 80m2 podzielona jest ściankami kartongips na trzy pomieszczenia. Obiekt po ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 300 PLN (16 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15870759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27438632 15870759 Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 506,1 m2, składające się z 4 dużych pomieszczeń połączonych ze sobą (155,5+163+108,6+79), 2 łazienek, biura oraz pomieszczenia gospodarczego. Możliwość dostosowania metrażu oraz łączenia...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 591 PLN (15 zł/m2)

11
-
506 m2
-
15841637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792560 15841637 Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na I piętrze, o łącznej powierzchni 219 m2 składająca się z 9 pokoi, 2 łazienek, prysznica i kuchni. Możliwość dostosowania lokali do potrzeb klienta (malowania, łączenie lub dzielenie pomieszczeń) ...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

5 256 PLN (24 zł/m2)

11
-
219 m2
-
15886450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757513 15886450 Do wynajęcia piękny lokal biurowy usługowy z balkonem z widokiem na Aleje !!! Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta - CZĘSTOCHOWA, ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY 33. UWAGA!!! Parking na terenie posesji !!! Prestiżow...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 550 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15845595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26864002 15845595 DZIAŁKA ZABUDOWANA DOMEM W STANIE SUROWYM ORAZ GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN. W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2603 m2, na...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 315 zł/m2)

4
2
540 m2
2014
15870804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27439293 15870804 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15870806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27439296 15870806 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014