• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 264

15640393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23064489 15640393 Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu w Gliwicach? Mamy idealną propozycję! Działka budowlana w dzielnicy Bojków - zielona okolica, szybki dojazd do centrum i autostrad, media w drodze, a wszystko to w świetnej cenie! Na sprzedaż d...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

307 017 PLN

-
-
1233 m2
-
15629250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22825184 15629250 Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 860 m2 . Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, co ułatwia jej zagospodarowanie oraz planowanie pr...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

683 700 PLN

-
-
860 m2
-
15814462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636986 15814462 Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy z witryną z wejściem bezpośrednio przy z ulicy Kaczyniec w Gliwicach. Obecnie powierzchnia podzielona jest na II części-główna ok 26 m 2 oraz zaplecze z dwoma WC. o powierzchni ok ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 900 PLN (75 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15883888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682499 15883888 Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla!!! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m², po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami sprawia, że przestrz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15463221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19124489 15463221 *Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej*Na sprzedaż przedstawiamy Państwu bardzo przytulny i słoneczny dom o powierzchni 180 m2  usytuowany na działce o powierzchni 394 m2  w spokojnej dzielnicy Gliwic.Nieruchomość z nowym tarasem, na którym...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

5
-
180 m2
1930
15828377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26637013 15828377 Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2w trakcie podziału,o wymiarach ok 25x34 m,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka płaska,foremna,uzbrojona we wszystkie mediawoda,prąd gaz,kanalizacja.W mie...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

748 800 PLN

-
-
936 m2
-
15881199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27625312 15881199 DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA   KOMPLEKS BIUROWO-MAGAZYNOWY W WYSOKIM STANDARDZIE -  GOTOWY DO  WEJŚCIA! - 20 km od Gliwic Powierzchnia terenu: ok. 7300 m2  pełna własność!   (brak opłat za użytkowanie wieczyste)  Łączna powierzchnia użytkowa budynkó...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

12 000 000 PLN (4 138 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15876238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27533132 15876238 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach.Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m.Na parterze budynku duży salon wyjściem na piękny urządzony ogród, półotwarta kuchnia, toaleta oraz w...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 230 000 PLN (9 044 zł/m2)

4
2
136 m2
2010
15785349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25876827 15785349 Przedstawiam wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Gliwic - przy Alei Przyjaźni, tuż przy ulicy Zwycięstwa. Nieruchomość znajduje się w stylowej odremontowanej kamieni...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
-
87 m2
-
14502221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2806872 14502221 Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy usytuowany na parterze naszego budynku przy ulicy Jagiellońskiej 4 w Gliwicach Czynsz najmu 7.318,50 zł brutto miesięcznie (do negocjacji) + media. Przez pierwszy rok na czas adaptacji ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 660 PLN (22 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15785353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25876897 15785353 Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy usytuowany na pierwszym piętrze od strony galeriibalkonu naszego budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Gliwicach Czynsz najmu 4.123,94 zł brutto miesięcznie (do negocjacji) + media. Przy ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 123 PLN (41 zł/m2)

11
-
101 m2
-
15858091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138566 15858091 Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Gliwic. To miejsce idealne dla os&oacut...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
78 m2
-