• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 264

15753726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25208811 15753726 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15852767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27039843 15852767 przedaż mieszkania – Gliwice, ul. SiemińskiegoNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w świetnej lokalizacji lub inwestorów zainteresowanych wyna...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

419 000 PLN (6 706 zł/m2)

3
-
62.48 m2
1930
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

330 000 PLN (7 174 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15851742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27018172 15851742 Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę ki swojej industrialnej, a jednocześnie nowoczesnej a...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 999 000 PLN (6 108 zł/m2)

11
-
491 m2
-
15218537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13003268 15218537 Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w bardzo bliskiej odległości Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po gene...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15739871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24941853 15739871 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Gliwice, ul. Styczyńskiego ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

430 000 PLN (7 276 zł/m2)

2
-
59.1 m2
-
15814715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626053 15814715 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymLokal został podzielony na dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe z otw...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

749 000 PLN (9 640 zł/m2)

4
2
77.7 m2
2023
15814714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626052 15814714 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymMieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, 3 oddzieln...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 294 zł/m2)

4
2
77.62 m2
2023
15547679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20893314 15547679 Oferujemy Państwu mieszkanie po remoncie przy ul. Jana Siemińskiego w Gliwicach Najważniejsze informacje: Piętro: parter Powierzchnia: 39m2 Pokoje: 2 Ogrzewanie: gazowe Klatka schodowa jest czysta i zadbana Mieszkanie składa się z: ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

339 000 PLN (8 692 zł/m2)

2
-
39 m2
1910
15814471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636984 15814471 Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 , w Gliwicach, bezpośrednio przy węźle autostrad A-4, A1 i DK902. Nieruchomość po e...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 900 000 PLN (6 226 zł/m2)

11
-
787 m2
-
15814470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 26636989 15814470 Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę z zabudowaniami. Przeznaczenie: wynajem, działka przemysłowa na działalność usługową, magazynową, warsztatową. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana w terenie i stanowi niezależną działkę, idealnie ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

38 000 PLN

-
-
9367 m2
-
15814484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26636993 15814484 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny jednopokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksplo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (11 633 zł/m2)

1
-
30 m2
2025