• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 251

15856105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083193 15856105 Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m², w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych GL1G000887839, GL1G000462869. Sąsiedztwo stanowią te...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 810 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
10759 m2
-
15845750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26866929 15845750 Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez Najemcę we własnym zakresie w uzgodnieniu...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

501 PLN (42 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15827816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625334 15827816 Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dwie działki o numerach 15601 i 15602 o łącznej powierzchni 1,0318 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany chodnikami i częściowo wykorzystywany jako par...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 500 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
10318 m2
-
15856104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083201 15856104 Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m², w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach wieczystych GL1G000369739, GL1G000333299, GL1G000333268, GL1G001095123,...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 170 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
10154 m2
-
15845792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869799 15845792 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 10 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga odświeżenia. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 027 PLN (30 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15762021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397451 15762021 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. P. Niedurnego o powierzchni 879 m², w skład której wchodzi działka gruntu 934 zapisana w księdze wieczystej GL1G000450121. Kształt prostokąta, nieogrodzona, porośnięta trawą. W b...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

432 000 PLN (491 zł/m2)

-
-
879 m2
-
15845788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869805 15845788 Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna, c.o.. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez Najemcę we własnym zakresie w uzgod...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 996 PLN (30 zł/m2)

11
-
133 m2
-
15762022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397452 15762022 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m², w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 3093 zapisana w księdze wieczystej GL1G000425390. Działka porośnięta trawą, krzewami i drze...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

250 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
2420 m2
-
15736146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24868079 15736146 prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1557 o powierzchni 585 m2, zabudowanej budynkiem wymiennikowi ciepła wraz z wyposażeniem, położonej w Gliwicach przy ul. Wiślanej, dla której księgę wieczystą o numerze GL1G000677379 prowadz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

634 000 PLN (1 084 zł/m2)

-
-
585 m2
-
15714479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24462922 15714479 Nieruchomości o łącznej powierzchni 0,3890 ha położone w Gliwicach przy ul. Nadbrzeżnej, w skład których chodzą: prawo własności niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 446 o powierzchni 730 m2, zapisanej w księdze wieczystej GL1G000310...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

248 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
3890 m2
-
15889857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862649 15889857 Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A4. ...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

315 000 PLN (6 455 zł/m2)

3
1
48.8 m2
1985
15889801 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862035 15889801 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego.Budynek zadbany w b.dobry stanieMieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC ora...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (46 zł/m2)

2
1
42 m2
1980