• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 640

15863427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248684 15863427 Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m², w skład których wchodzą działki nr 12152, 12651, 15151, 15251, 8574, 8674, 12953, 13153, 108955 zapisane w księdze wieczystej KA1K000469500. N...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

3 009 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
44411 m2
-
15863439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248682 15863439 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego, o łącznej powierzchni 06098 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 120347, 81554, zapisane w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Katowi...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

2 975 400 PLN (488 zł/m2)

-
-
6098 m2
-
15889507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27851971 15889507 REZERWACJA - Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania!Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie TO! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.), z przemyślanym, nowoczesnym wnętrzem, goto...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

495 000 PLN (10 443 zł/m2)

3
1
47.4 m2
1974
15864996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277846 15864996 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-JankegoNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego. Nieruchomość znajduje się na 2. pi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

460 000 PLN (9 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1936
13889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196055 13889524 ATRAKCYJNA OFERTA!!!Na sprzedaż birowiec z koncepcją hotelu w doskonałej lokalizacji Katowic! Obiekt znajduje się w Katowicach przy głównym skrzyżowaniu w mieście dzięki lokalizacjiścisłego centrum bardzo atrakcyjna oferta.W pobliżu znajduje się głów...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

14 000 000 PLN

11
-
-
-
15889943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Francuska Park - 2 pokoje, klimatyzacja, komórka lokatorska w cenie ! 27864650 15889943 Nowa oferta - strzeżone osiedle Francuska Park - Dolina 3 Stawów Muchowiec ul. Francuska. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny klimatyzowany apartament położony na nowym osiedlu Atal blisko śródmieścia Katowic. Osiedle zamknięte położone jest obok Centr...

Katowice (Muchowiec), Francuska

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15863060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238008 15863060 Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Katowic - w dzielnicy Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal znajduje się na parterze niskiego, ocieplonego bloku. Układ mieszkania: przest...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (7 479 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15867479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347097 15867479 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m² z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających ciszy i połączenia miejskich wygód z dostępem do zieleni. W skład lok...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

520 000 PLN (10 176 zł/m2)

3
1
51.1 m2
2021
15857165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na parterze w Giszowcu 27117083 15857165 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabudową w stylu ogrodu-miasta oraz dużą ilością parków i lasów sprzyjający...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960