• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 640

15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15657145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23425154 15657145 Na sprzedaż: Budynek handlowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w południowej dzi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
300 m2
1920
15664025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23541280 15664025 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w poł...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
300 m2
1920
15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979
15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15889505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27851970 15889505 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15889021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27841968 15889021 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – os. 1000-lecia, KatowiceNajem tylko okazjonalnyDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m², położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90 w Katowicach.Dużym atutem mieszkania jest widok na Stadion Ślą...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
1
60.9 m2
1980
15889470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy ul. Rolnej | Nowe Budownictwo 27851427 15889470 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m², zlokalizowane w Katowicach (Brynów) przy ulicy Rolnej.Atuty:- Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie,- Szybki termin wydania,- B...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

619 000 PLN (11 679 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15861285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27203454 15861285 === Katowice Global Apartments, Katowice, ul. Zabrska 15==== Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Katowic. Mieszka...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

866 000 PLN (20 140 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850583 15889449 --------- Katowice, Olimpijska!! ---------- Zamieszkaj na szczycie Katowic - w najwyższym budynku mieszkalnym miasta, skąd roztacza się niesamowity widok na całą panoramę. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura i wyjątkowe udogodnienia cz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (17 123 zł/m2)

4
-
146 m2
-
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-