• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 146

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15634025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22908321 15634025 Na sprzedaż działka budowlana 1217 m² – ul. Staszica, Tarnowskie Góry, Repty ŚląskieOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór, w dzielnicy Repty Śląskie. Lokalizacj...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1217 m2
-
15820902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26591853 15820902 DZIAŁKA W PEŁNI UZBROJONA! TARNOWSKIE GÓRY - SOWICE! BLISKO CENTRUM! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m² - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 963 m², ...

Tarnowskie Góry (Sowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

390 000 PLN

-
-
963 m2
-
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 299 999 PLN (4 207 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15669627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23618741 15669627 Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. MiarkiNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m² (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), zlokalizowana przy ul. Miarki w Tarnows...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1910
15831929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26701286 15831929 Wynajem domu dla pracowników 140 m² 6-15 osób Do wynajęcia funkcjonalny dom o powierzchni 140 m², przystosowany do zakwaterowania pracowników. Nieruchomość idealna dla firm, ekip budowlanych oraz pracowników kontraktowych.Układ i wyposażenie:- 3 p...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

5 000 PLN (36 zł/m2)

3
1
140 m2
1970
15669629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23618743 15669629 Na sprzedaż dwupoziomowy apartament PREMIUM w Tarnowskich Górach przy ul. MiarkiNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy PREMIUM, zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki. Nieruchomość wyróżnia się spektakularnym widokiem na pan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

749 000 PLN (7 802 zł/m2)

2
1
96 m2
2000
15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15878150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590038 15878150 Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa BEZ PROWIZJI !! BEZ PCC !! Oferujemy na sprzedaż WYJĄTKOWE nowoczesne, energooszczędne, domy wolnostojące z garażem i dużym ogrodem. DOMY o NAJWYŻSZYM W...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

988 000 PLN (5 988 zł/m2)

6
2
165 m2
2025