• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 145

15722289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24616920 15722289 Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni...

Tarnowskie Góry (Osiedle przyjaźń) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 500 PLN (30 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15867477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27347095 15867477 Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon z balkonem, oddzielną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

349 000 PLN (6 882 zł/m2)

2
1
50.71 m2
-
15781327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25826425 15781327 Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: • ...

1 500 PLN (30 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15889539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27852044 15889539 SŁONECZNE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRZYJAŹŃ! DUŻE, PRZESTRONNE! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z ...

2 200 PLN (35 zł/m2)

3
-
63 m2
1983
15746873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25089257 15746873 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Tarnowskich Górach Bobrownikach!Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Działka położona jest w cichej i zielonej okolicy, na wzniesieniu z pięknym...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

230 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
509 m2
-
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15794648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26076838 15794648 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Tarnowskich Górach Pniowiec!Marzysz o domu w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1527 m², w kształcie zbliżonym do prostokąta, malowniczo położona na lekkim wz...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1527 m2
-
15787482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25928965 15787482 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 128 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym pięt...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

8 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
128 m2
-
15787419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25927330 15787419 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 13 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremont...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 200 PLN (92 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15787418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25927328 15787418 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym pięt...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15787367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25926926 15787367 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 28 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremon...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
28 m2
-
15853298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27046852 15853298 Na wynajem lokal o powierzchni 20 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy przy głównej ulicy handlowo- usługowej. Nieruchomość gotowa do adaptacji i dostępna od zaraz. Okna PCV, na podło...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
20 m2
-