• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na wynajem Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 187

15780585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra 25806272 15780585 Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra. Okolica jest cicha i spokojna, pomimo bliskości śródmieścia. 100 m do Silesia City Center, 100 m do sklepu osiedlowego. 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych. 10 minut pieszo do centrum Katowic,...

Katowice (Koszutka), ul. Dobra 3

Zapytaj o cenę

2
1
44 m2
1970
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 600 PLN (37 zł/m2)

4
-
98 m2
2020
15889943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Francuska Park - 2 pokoje, klimatyzacja, komórka lokatorska w cenie ! 27864650 15889943 Nowa oferta - strzeżone osiedle Francuska Park - Dolina 3 Stawów Muchowiec ul. Francuska. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny klimatyzowany apartament położony na nowym osiedlu Atal blisko śródmieścia Katowic. Osiedle zamknięte położone jest obok Centr...

Katowice (Muchowiec), Francuska

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15889021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27841968 15889021 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – os. 1000-lecia, KatowiceNajem tylko okazjonalnyDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m², położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90 w Katowicach.Dużym atutem mieszkania jest widok na Stadion Ślą...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
1
60.9 m2
1980
15888885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27831842 15888885 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – os. 1000-lecia, KatowiceNajem tylko okazjonalnyDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m², położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90 w Katowicach.Dużym atutem mieszkania jest widok na Stadion Ślą...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
1
60.9 m2
1980
15882698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673151 15882698 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej 5 w dzielnicy Osiedle Paderewskiego - Muchowiec. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury...

Katowice (Osiedle paderewskiego - muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15676449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23770018 15676449 Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, Piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 - piętrowym z windą i składa się z: - Przedpokoju z szafą zabudowaną -...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15885481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27732174 15885481 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderobyschowka.Okolica z dobrze rozbudowaną in...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

1 650 PLN (43 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15737964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24897579 15737964 BEZ PROWIZJI do wynajęcia biura Katowice, ul. Konduktorska. Oferujemy nowoczesne, komfortowe przestrzenie biurowe w konfiguracji odrębnych biur lub open space-office. w biurowcach klasy A z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. GPP Busine...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 587 PLN (63 zł/m2)

11
-
25 m2
2020
15846142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26877046 15846142 Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie, położone jest na VII piętrze dziesięciopiętrowego budynku,...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 650 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15887963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Osiedle Ptasie - 2 pokoje w niskiej zabudowie, zieleń i świetna lokalizacja! 27797673 15887963 OPIS MIESZKANIA Oferujemy do wynajęcia ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Katowic na osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon - poł...

Katowice (Brynów), Wróbli

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15012766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6752062 15012766 Ceglana Park! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na osiedlu CEGLANA PARK. Mieszkanie pod klucz. Lokalizacja: Katowice, ul. Ceglana . Nieopodal znajduje się lotnisko muchowieclas murckowski ze ścieżkami rowerowymi, dzielnica 3 staw&oacute...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

2 550 PLN (61 zł/m2)

2
-
42 m2
2023