• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na wynajem Śląskie Lodygowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lodygowice

Znaleźliśmy 719 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Śląskie

15868813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390882 15868813 LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY &124; RYBNIK RACIBORSKA &124; MIEJSCE PARKINGOWE Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy ;o powierzchni ;ok. 26 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej części ;Rybnika ;przy ;ul. Raciborskiej ;(przy samym rybnickim...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 400 PLN (92 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15852516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27035351 15852516 REZERWACJA! Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane i popularne osiedle mieszkaniowe, oferujące wygodn...

Rydułtowy (Orłowiec) (Śląskie, gm. Rydułtowy)

1 099 PLN (24 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15708079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24334662 15708079 Oferujemy na wynajem wyjątkową przestrzeń komercyjną zlokalizowaną w kamienicy w samym sercu Rybnika - przy ul. Rynek 9. To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca o intensywnym natężeniu ruchu pieszych o prestiżowej i niezastąpion...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

10 270 PLN (130 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15703372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24249255 15703372 Wynajem Lokal - Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 1A w Galerii Moya   Lokal handlowy na parterze o powierzchni około 20 m2 w galerii Moya w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Harcerskiej 1A w ciągu handlowym lokali przed kasami Biedronki ( poprzednio był to skl...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15446245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18751262 15446245 Wynajmiemy idealny lokal na usługi medyczne,  kosmetyczne, fryzjerskie 185 m2 pow. użytkowej na parterze w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mendego. Ze względu na usytuowanie oraz parking znajdujący się na terenie obiektu, jest to idealne miejsce na hand...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

8 722 PLN (47 zł/m2)

11
-
185 m2
-
15841642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792554 15841642 KOMFORTOWY LOKAL Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1 piętrze o powierzchni około 180 m2 składający się z ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 500 PLN (42 zł/m2)

11
-
180 m2
-
15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15894316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27940462 15894316 Na wynajem oferujemy duży w pełni wyposażony dom w jednej z najpiękniejszych części Szczyrku na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na góry i lasy. Dom oferuje przestrzeń i prywatność dzięki funkcjonalnemu podziałowi na niezależne części.Układ:Part...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

8 000 PLN (26 zł/m2)

1
-
304 m2
1990
15707454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24322028 15707454 LOKALIZACJA 1 km do węzła A4 S1, szybki dojazd dla TIR‑ów i całej Górnośląsko‑Zagłębiowskiej Metropolii POWIERZCHNIA 1 867 m² w standardzie spożywczym (HACCP), Mroźnia 181 m² (‑18‑22 °C), kom...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

54 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
1867 m2
-
15707452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24322026 15707452 Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 255 m² na parterze, wyposażoną w mroźnię o temperaturze -18-22°C z możliwością szokowego zamrażania. Wysokość pomieszczeń (4,5 m) pozwala na elastyczne zagospodarowanie - zarówn...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

10 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
255 m2
-
15891343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27894914 15891343 Grzybowice. Nowy komfortowy i funkcjonalny apartament z garderobą, balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym. Usytuowany w nowym budynku, posadowionym na zielonym i spokojnym ogrodzonym terenie. Składający się z dużego salonu z...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 600 PLN (37 zł/m2)

4
-
98 m2
2020