• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 39

15867746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350789 15867746 Do wynajęcia duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze składa się z bardzo dużego salonu z dużą szafę, sypialni z łóżkiem i szafą, dużej kuchni z częścią jadaln...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 400 PLN (22 zł/m2)

2
1
63 m2
1980
15881084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27622365 15881084 Do wynajęcia luksusowo wykończone 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Gliwicach przy ul. Ligonia. Mieszkanie bardzo przestronne położone na 1 piętrze kamienicy składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni, gabinetu, kuchni oraz łazienki z W...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 PLN (38 zł/m2)

3
-
76 m2
1940
15831093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26686036 15831093 Do wynajęcia duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul Kochanowskiego.Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z windą składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki WC oraz widnej niezależnej kuchni. Cało...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 780 PLN (24 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15779204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25768783 15779204 Super mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuchennym oraz wydzielonej części sypia...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 620 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
2010
15881096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623770 15881096 Do wynajęcia rewelacyjna kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku składa się z salonu, półotwartej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależna piwnica. Całość umeblowana i wypo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (44 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15888361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810237 15888361 Gliwice ul. Grodowa 2 pokoje 50,35 m2 Centrum miasta Do wynajęcia komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50,35 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gliwic - przy ul. Grodowej , tuż obok Ry...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15851947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27022940 15851947 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dostępem do centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Daszyńskiego 73 spełni oczekiwania zarówno singla, jak i pary. ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 100 PLN (32 zł/m2)

1
-
34 m2
1930
15847132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26902225 15847132 Nowa kawalerka po remoncie 27 m² 10 piętro Gliwice, ul. Kochanowskiego Do wynajęcia świeżo wyremontowana, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m² , położona na 10 piętrze w bloku z windą przy ul. Kochanowskiego 31 w Gli...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (74 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15829574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26636943 15829574 2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone blisko centrum Gliwic , przy ul. Jagiellońskiej 1 . Idealna propo...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
1990