• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 39

15882683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673055 15882683 Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje, duży ogród ul. Plebiscytowa Gliwice Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Lokal składa się z: - 3 pokoi (w tym 1 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (22 zł/m2)

3
-
73 m2
1960
15797555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26152132 15797555 37 m² 2 pokoje Gliwice, ul. Chorzowska 1900 zł + opłaty Konkrety: Metraż i stan: 37 m², mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń). Układ: Salon, niezale...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15891247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893191 15891247 Do wynajęcia 3 pokojowe luksusowe mieszkanie położone w Gliwicach na osiedlu i ulicy Karolinki.Mieszkanie położone na 3 piętrze składa się z 2 niezależnych sypialni (jedna w pełni umeblowana druga do ewentualnego umeblowania wg oczekiwań najemcy), sa...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (40 zł/m2)

3
1
55 m2
2022
15890148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27873336 15890148 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego.Budynek zadbany w dobry stanie, po termomodernizacji.Mieszkanie w otwartym planie, składa się z pokoju dziennegosypialni, kuchni oraz łazienki z ...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15881078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27622376 15881078 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego.Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji. Lokal w stanie bardzo dobrym.Mieszkanie składa się z pokoju d...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15889801 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862035 15889801 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego.Budynek zadbany w b.dobry stanieMieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC ora...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (46 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15859542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168551 15859542 Do wynajęcia luksusowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach na nowym osiedlu przy ul. Kozielskiej 106D.Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni oraz łazienki z WC.Do podanej ceny wynajmu należy doliczy...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15887585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27787444 15887585 Mieszkanie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu!!! Szukasz mieszkania w Gliwicach, które jest logistycznym strzałem w dziesiątkę, a po pracy pozwala realnie odpocząć? Zapraszam na ul. Szafirową. Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszka...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (27 zł/m2)

3
-
67 m2
2010
15886546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761828 15886546 Do wynajęcia bardzo ładne luksusowe 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Kozielskiej.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze budynku z windą składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem, niezależnej sypialni, łazienki z WC.Do...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (38 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15785349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25876827 15785349 Przedstawiam wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Gliwic - przy Alei Przyjaźni, tuż przy ulicy Zwycięstwa. Nieruchomość znajduje się w stylowej odremontowanej kamieni...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15874946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27519696 15874946 Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku w Gliwicach przy ulicy Andersa Włady...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15871968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27481414 15871968 Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe, ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (76 zł/m2)

1
-
29 m2
-