• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Będzin

Znalezionych ofert: 36

15581314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21799466 15581314 --- 3 POKOJE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- BALKON --- DO WŁASNEJ ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 58m2 usytuowane na X piętrze w bloku w Będzinie - Warpie. Mieszkanie składa się z 3pokoi, kuchni...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

279 000 PLN (4 810 zł/m2)

3
-
58 m2
1990
15856755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27105908 15856755 Kupujący nie płaci podatku PCC! Do SPRZEDANIA działka - pow. 976 m2 w śródmieściu Będzina! - w dzielnicy willowej, pochyły teren. Działka usytuowana w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, infrastruktury handlowo-usługowej...

Będzin (Syberka) (Śląskie, gm. Będzin)

307 440 PLN

-
-
976 m2
-
14800971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 198406 14800971 Do sprzedaży hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok 2100 m2, na zagospodarowanej działce w Będzinie. Działka jest utwardzona i częściowo ogrodzona, natomiast w części przylega do wspólnego placu manewrowego. Hala ma wysokość ok 7 m, kilka bram ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

4 200 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
2100 m2
-
15849400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26965064 15849400 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, na którą składa się budynek usługowy oraz duża działka budowalna i parking - Będzin Grodziec ul. Wojska Polskiego 39 Doskonała widoczność z drogi o dużym natężeniu ruchu. Położenie obiektu bl...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

11
-
164 m2
2001
15824474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626509 15824474 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Będzinie Grodźcu przy ul. Konopnickiej 4 z dużym potencjałem! ATRAKCYJNA CENA!!! Szansa na własne, samodzielne mieszkanie dla osób o skromnych dochodach i rodzin chcących optymalizować wydatki, a ta...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

125 000 PLN (3 289 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15795087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089682 15795087 Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,5 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul. Śmigielskiego w Będzinie. Przestronne pokoje, funkcjonalny rozkład. Mieszkanie ciepłe i dobrze doświetlone. Orientacja o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

285 000 PLN (5 534 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1977
15649284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23290866 15649284 LOKALIZACJADom jest zlokalizowany w Będzinie przy ul. Różyckiego. Doskonale skomunikowany, blisko Centrum, usługi i placówki oświatowe.Cicha i spokojna okolica. OPIS NIERUCHOMOŚCIDom o powierzchni użytkowej ok. 45 m2 wybudowany w la...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15402997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17760858 15402997 Prezentacja mieszkania odbędzie się  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,66 m2 położone na parterze (wysoki parter) w odnowionej kamienicy przy ul. Zawale w ce...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

212 000 PLN (5 783 zł/m2)

2
1
36.66 m2
-
15411623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17940199 15411623 R E Z E R W A C J ATop lokalizacja. 2 pokoje, 37 mkw. Do wprowadzenia.R E Z E R W A C J ACentrum Będzina, ulica Doktora Tadeusza Kosibowicza.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Blok 4 piętrowy po termomodernizacji.Ekspozycja Zachodnia. Dobrze dośw...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

225 000 PLN (6 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1976
15371002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17023757 15371002 W ofercie na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie 80 m² w spokojnej dzielnicy Będzin Grodziec w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość mieści się w dwupiętrowej kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie:Nieruchomość składa się z dwóch bardzo p...

Będzin, Marii Konopnickiej

380 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15354174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16649076 15354174 W ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w spokojnej dzielnicy Będzin Grodziec. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku na parterze pośród zielonego osiedla niskich blokówMieszkanie:Nieruchomość składa się z małego przedsionka na wejściu, p...

Będzin, Marii Konopnickiej

205 000 PLN (6 613 zł/m2)

2
1
31 m2
-
15183202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11921761 15183202 Będzin CentrumNa sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy jednopiętrowej przy ul. Zawale. Doskonałe jako miejsce do mieszkania, ale również ma potencjał jako lokal biurowy.Mieszkanie posi...

Będzin, Zawale

199 000 PLN (4 606 zł/m2)

2
1
43.2 m2
1920