• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15848130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933762 15848130 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica, a budynek dysponuje zamykanym podwórkiemOp...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

249 000 PLN (2 964 zł/m2)

3
1
84 m2
1896
15861535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207901 15861535 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul. Szkolnej 4 w Bytomiu. Lo...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 738 zł/m2)

2
-
80 m2
1910
15852004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023530 15852004 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego na parterze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Mieszkanie przeszło ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (6 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1893
15852005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27023529 15852005 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Kamieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (7 269 zł/m2)

1
1
26 m2
1893
15851984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023189 15851984 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Kamienica...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

209 000 PLN (7 464 zł/m2)

2
1
28 m2
1893
15851983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27023187 15851983 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (ostatnie piętro) w pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
1893
15857098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27114055 15857098 Opiekun oferty Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1. piętrze kamienicy przy ul. Dworcowej 33, w samym sercu Bytomia.Lokal...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (5 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1930
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 498 zł/m2)

3
1
50 m2
1930
15806908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26354906 15806908 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m, zlokalizowanego na 3. piętrze w trzypiętrowej, solidnej kamienic...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
-
48 m2
1906
15870551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27429723 15870551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przynależnej piwnicy.Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom, które prakt...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

209 900 PLN (5 524 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15869831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410451 15869831 Przestronne 90 m², gotowe do wprowadzenia, Idealne pod inwestycję i dla rodziny Bytom, ul. Orląt Lwowskich Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja za...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

2
-
89 m2
-
15888727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821481 15888727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 26,53 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku przy ul. Worpie w Bytomiu (dzielnica Karb).Mieszkanie przeszło generalny remont ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

144 900 PLN (5 367 zł/m2)

1
-
27 m2
-