• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
15705792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24285916 15705792 Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodzeŚwietna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej w doskonale wyeksponowanej lokalizacji w Bytomiu....

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

999 000 PLN (1 657 zł/m2)

10
2
603 m2
1924
15670278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644011 15670278 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

110 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
300 m2
-
15527266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533662 15527266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m² w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących mieć dostęp do wygód miejskiego życia.Opis Działki:Powierzchnia: 1 673 ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
1673 m2
-
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15714323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456255 15714323 Na sprzedaż duża kawalerka przerobiona na funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² (plus piwnica 3,66 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku.Mieszkanie składa się z:2 pokoi,kuchni,przedpok...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

140 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
36 m2
1970
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15775337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25666242 15775337 Komfortowe mieszkanie w okolicy parku Bytom, ul. PułaskiegoOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji w Bytomiu, w rejonie ulicy Pułaskiego.Lokal składa się z:przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (5 818 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15748078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105574 15748078 Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, wynajem lub połączenie funkcji mieszkalnej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

1
-
160 m2
1915
15670279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644006 15670279 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

330 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
660 m2
-
15470532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19288065 15470532 Na sprzedaż: Klimatyczne mieszkanie 85m² w Bytomiu – parterOferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 85m², zlokalizowane na parterze w kamienicy w Bytomiu. To wyjątkowa oferta dla miłośników połączenia zabytkowego charakteru z nowoczesnymi rozwiąz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

259 800 PLN (3 056 zł/m2)

2
1
85 m2
1907
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920