• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15219911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13069998 15219911 Budynek o powierzchni użytkowej 320,6 m2 dobrze usytuowany z dobrym dojazdem do węzła autostradowego Zapraszamy do inwestycji w Bytom-Stroszek!Przedstawiamy działkę usługowo-przemysłową 2512m² z budynkiem 320m², zlokalizowaną przy ul. Strzelców Bytom...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

1 099 000 PLN (3 434 zł/m2)

11
-
320 m2
-
15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15714321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456258 15714321 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m² (plus piwnica 6,34 m² łącznie 51,04 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na idealnym 1. piętrze w bloku z dużym balkonem na całą szerokość mieszkania.Mieszkanie składa się z...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 902 zł/m2)

1
-
51 m2
1970
15670280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644012 15670280 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

500 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15868492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27382130 15868492 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam,Do sprzedanie mieszkanie 44 m2zalety:- ustawne - okna z dwóch stron mieszkania, dobre nasłonecznienie- ogrzewanie podłogowe- wyposażone w meble i sprzęt AGD - można wprowadzić się od razu- pierwsze p...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

187 000 PLN (4 250 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15881546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalne z rustykalnym klimatem 27638070 15881546 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu.LOKALIZACJA:Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami miejs...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1938
15491296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757248 15491296 Oferuję na sprzedaż halę magazynowąprodukcyjną o powierzchni użytkowej 3850m2. Do budynku doprowadzone są media w tym: - prąd - woda - kanalizacja. Obiekt posiada solidną betonową posadzkę, na której można posadowić regały wysokiego...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

5 500 000 PLN (1 429 zł/m2)

11
-
3850 m2
-
15883863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680448 15883863 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15883857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680380 15883857 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15233943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13448792 15233943 Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie budowy swojej firmy produkcyjnej doskonale trafiłeś. Oferta dotyczy sprzedaży działek, które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mają tryb produkcyjno-usługowy.Łączna powierzchnia działek wynosi 2...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 500 300 PLN (145 zł/m2)

-
-
24140 m2
-
15886473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758097 15886473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

489 000 PLN (4 486 zł/m2)

3
-
109 m2
1913
15790257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25962700 15790257 OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁKI BYTOM, UL. KOSYNIERÓW (SZOMBIERKI)Powierzchnia: 6 399 m²Cena: 1 900 000 zł nettoNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna niezabudowana, położona w południowej części Bytomia, w dzielnicy Szombierki, przy ul. Kosynieró...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6399 m2
-