• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15862014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221060 15862014 Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (Górniki)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m², położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.Nieruchomość objęta jest uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania prze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
1370 m2
-
15599735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22176771 15599735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o przeznaczeniu podstawowym pod usługi (z wyjątkiem usług użyteczności publicznej i hotelarskich), składy i magazyny. To idealne miejsce na realizację inwestycji komercyjnych!Parametry i wskaźniki...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

4 900 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
21340 m2
-
15540339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20833273 15540339 Prezentujemy budynek edukacyjno - biurowy. Działka o powierzchni 3737 mkw.Budynek dydaktyczny (4 kondygnacje, częściowo podpiwniczony) o pow 2121 mkw z 1895 roku (w latach 60tych dobudowana ostatnia kondygnacja oraz budynek socjalny) , do niego dokl...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 200 000 PLN

1
-
-
1895
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15884190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695957 15884190 DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ BYTOM UL. CEGIELNIANA Cena: 569 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Bytomiu, w rejonie ul. Cegielnianej - około 5 minut od centrum miasta. I...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 253 zł/m2)

4
-
91 m2
2026
15883949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686914 15883949 Nowoczesny dom z garażem 107 m² działka 436 m² bez PCC Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura, bardzo dobry układ funkcjonalny oraz r...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

899 000 PLN (7 956 zł/m2)

5
-
113 m2
2026
15722312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616703 15722312 Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. FrenzlaNikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2).​ W Planie Zagospodarowania Przestrzennego są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nie...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

247 100 PLN

-
-
706 m2
-
15722254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616717 15722254 Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. FrenzlaNikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2).​ W Planie Zagospodarowania Przestrzennego są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usłu...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

229 600 PLN

-
-
656 m2
-
15877474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27570349 15877474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnejPrzedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

4 331 829 PLN (1 085 zł/m2)

11
-
3991 m2
-
15873080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511922 15873080 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA – BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA – BRAK PROWIZJIWitam, sprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane w dzielnicy Stroszek w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się n...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

279 000 PLN (5 365 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15872601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498722 15872601 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA – BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA – BRAK PROWIZJIWitam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nickla 104Podstawowe informacje:· Liczba pokoi: 3· Powierzchnia miesz...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

288 000 PLN (4 645 zł/m2)

3
-
62 m2
-