• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15889571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853934 15889571 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom w zabudowie szeregowej Gliwice, ul. KurpiowskaNa sprzedaż nowoczesna, rodzinna nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kurpiowskiej .W jej skład wchodzi dwukondygnacyjny budynek (w zabudowie szeregowej) z podda...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 269 000 PLN (8 752 zł/m2)

4
-
145 m2
2024
15889396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849843 15889396 Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m² i znajduje się w willi, na poziomie przyziemia. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, aneksu kuchennego, łazienki oraz komórki. L...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (5 807 zł/m2)

1
-
44.6 m2
1960
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15867636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350164 15867636 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie wolnostojącej położony Gliwicach Ostropie przy ul. DaszyńskiegoDom o powierzchni ok 330 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2.Na parterze domu salon z wydzieloną częścią j...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 590 000 PLN (7 848 zł/m2)

6
2
330 m2
2008
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15862404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225742 15862404 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji – w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 59,25 m² Powierzchnia całkowita (po podłodze):...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
1960
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15829208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26676796 15829208 Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m² Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Lokal stanowi odrębną własność. Niskie koszty utrzymania. Dobra loka...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

217 000 PLN (6 984 zł/m2)

1
1
31.07 m2
1945
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970